У Вінниці більшає кількість літніх людей, які хворіють на коронавірус.

За інформацією Вінницької міської ради :
У Вінниці більшає кількість літніх людей, які хворіють на коронавірус.
Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш розповів про вікові ризики щодо коронавірусу та про те, що у місті підвищився показник летальності від цієї хвороби. «Більшість людей, які помирають з діагнозом коронавірус – це пацієнти віком 70 +. Вони і є в основному пацієнтами реанімації. Причиною цьому є те, що збільшилось інфікування осіб похилого віку. Тобто інфікуються люди різного віку, але молоді переносять хворобу на ногах, або безсимптомно, а їхні родичі похилого віку, до яких вони ходять в гості, інфікуються, і перебіг хвороби у них набагато важчий, і у 10 % приводить до летальності», – каже Олександр Шиш.

Також директор департаменту охорони здоров’я розповів, що у цих людей велика кількість супутніх обтяжливих патологій: інфаркт, ожиріння, гіпертонічна хвороба, серцева недостатність, цукровий діабет 2 типу. Це переважно ті нозологічні обтяження, які призводять до смерті.

Станом на 24 січня з початку пандемії у Вінниці зареєстровано 11673 випадки захворювання на коронавірус. З них одужало 84 % або майже 10 тисяч людей. Продовжує хворіти 1631 пацієнт. З них амбулаторно лікується 92 % або 1500 осіб і 129 людей з підтвердженим ковідом знаходяться на стаціонарному лікуванні. За час епідемії померло 219 вінничан.

Під контролем сімейних лікарів перебуває 1467 людей. З них 527 – члени сімей, контактні громадяни, групи ризику інфікування коронавірусом. 897 – з встановленим ковідом (легкий або безсимптомний перебіг) та 43 особи з підозрою на коронавірус.

 

Інші новини

prev
next
Онлайн запис