Імунітет. Фрукти та овочі

Маємо, як мінімум, сім кроків на шляху до міцного імунітету.
Наразі, розповімо про ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ! Важко уявити міцний імунітет без правильного харчування.
Особливе місце серед продуктів, що сприяють зміцненню організму, займають овочі і фрукти для імунітету.
Практично всі свіжі фрукти і овочі допоможуть нашому організму впоратися зі стресом, інфекціями і нестачею вітамінів. Однак у кожного продукту є свої особливості.
Коли заходить мова про підняття імунітету з допомогою фруктів, першими на думку спадають, звичайно, цитрусові. Лимони, апельсини і грейпфрути багаті вітаміном С, а значить, захищають від застуди, надають оптимізм і підвищують тонус.
Важливо. Мало хто знає, що цитрусові неможливо напхати нітратами, як раз через велику кількість вітаміну С тому їх користь ще й у хімічній чистоті.
Як приклад:
  • Яблука — несуть в собі колосальну користь. Вміщені в них вітаміни А, В і С допоможуть зміцнити імунітет дорослим і дітям, ту ж функцію несе і велику кількість клітковини в яблучній шкірці (вона сприяє нормальній роботі кишечника).
  • Гранат здатний не тільки поділитися антиоксидантами, але і знизити цукор у діабетиків. Обережно. тим, хто страждає панкреатитом або гастритом гранат і сік з нього потрібно вживати з обережністю.
  • Ківі багатий ферментами, що допомагають перетравлювати їжу. За рахунок вмісту калію і ударного кількості вітаміну С допомагає підтримати роботу серця і зміцнити імунітет.
Для зміцнення імунітету необхідно збагатити свій раціон не тільки фруктами, а й овочами. Всі мешканці грядок містять клітковину, корисну для кишечника. А багато хто з них до того ж багаті вітамінами, мікроелементами і антиоксидантами.
  • Помідори містять лікопін — антиоксидант, здатний підтримати молодість і здоров’я імунної системи.
  • Огірки прекрасно підходять для «чистки» організму, адже плоди містять до 90% чистої води, збагаченої мінералами і майже позбавленої калорій.
  • Цінність моркви у високому вмісті вітаміну А, основна функція якого — захищати організм від старіння, а імунітет — від негативного впливу зовнішніх факторів.
  • Капуста містить багато кальцію, вітаміни А1, В і В1, а також в ній є дзвонила перелік можна продовжувати довго-довго. Якщо цікаво — пишіть, ми будемо розповідати про фрукти і овочі ще 😉
Цей перелік можна продовжувати довго.
Особливо корисні для підвищення імунітету місцеві сезонні фрукти і овочі. Велика кількість в раціоні фруктів і овочів допоможе не тільки підтримати імунну систему, а й позбутися від депресивних станів, наповнити організм енергією.

Інші новини

prev
next
Онлайн запис