Імунітет. Частина4. Ранкова руханка та спорт

Фізичні навантаження сприяють як здоров’ю в цілому, так і належному функціонуванню імунної системи зокрема, а це, в свою чергу, запобігає як інфекційним, так і неінфекційним хворобам.

Фізичну активність розглядають як неспецифічний активатор, модулятор імунітету. Найпершими на фізичні навантаження реагують клітини периферичної крові – нейтрофіли, які є важливим учасниками імунного захисту. Існує навіть термін для цього явища – «лейкоцитоз фізичних вправ».

Ранковий комплекс вправ допоможе остаточно прокинутись, розжене метаболізм, підготує тіло до повноцінної роботи, зарядить ендорфінами та допоможе спалити ще більше калорій. Здається, переліченого досить для того, щоб починати свій день з ранкової руханки, так?

Ранкова руханка повинна складатися з нескладних вправ на всі основні групи м’язів — кругові рухи у всіх суглобах, нахили, махи, ходьба і біг. Виконуйте від 6 до 10 вправ, які займуть всього 10–20 хвилин вашого часу, але стануть гарантом гарного самопочуття весь день і будуть слугувати хорошою профілактикою багатьох поширених захворювань.

Будьте спортивні та здорові

Інші новини

prev
next
Онлайн запис