Вакцинація

Максим Степанов: Я сам вакцинувався, і тим самим приєднався до тих людей, які стоять на початку формування колективного імунітету у нашій державі.

Сьогодні у гепатологічному центрі МКЛ№1 щеплення від коронавірусу отримували медики Вінницького обласного лабораторного центру , екстреної станції медичної допомоги, міської клінічної лікарні №1, Вінницької центральної районної клінічної лікарні. Крім основного списку, мобільна бригада центру вакцинувала й людей з резервного списку, у т. ч. громадських діячів.

Процес вакцинації проти COVID-19 сьогодні, 4 березня, розпочався у Гайсинському районі. Вакцинувалися медичні працівники КНП «Гайсинської центральної районної лікарні Гайсинської міської ради» та Гайсинської станції швидкої медичної допомоги.

Першими щеплення зробили головний лікар КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР Ігор Кохан та заступник головного лікаря з медичної частини Юлія Бурлакова.

Свої перші щеплення від ковіду отримали й медичні працівники у Шаргороді, Хмільнику та Козятині. Загалом протягом дня на Вінниччині провели 210 щеплень.

Під час свого візиту до Вінниці міністр охорони здоров’я Максим Степанов також відвідав пункт щеплення КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1, поспілкувався з медиками та вакцинованими.

І запевнив, що всі вакцини, які завозяться в Україну, цілком безпечні:

– Ми підняли навіть стандарти, – прокоментував міністр – і завозитимемо в країну вакцини, ефективність яких складає не менше 70 відсотків. Я сам вакцинувався, і тим самим приєднався до тих людей, які стоять на початку формування колективного імунітету у нашій державі

За інформацією:

Інші новини

prev
next
Онлайн запис