Гастроентерологічне відділення

 • 25
  Ліжок
 • 4
  Лікаря
 • 11
  Медсестер
 • 8
  Молодших медичних сестер

Опис

Гастроентерологічне відділення займається діагностикою та лікуванням хвороб шлунко-кишкового тракту, проводяться ендоскопічні дослідження (фібогастро та фіброколоноскопія; хромоскопія; взяття біопсійного матеріалу), дуоденальне зондування, кишкові орошення. Пацієнти мають змогу пройти комплексне обстеження (зокрема загально-клінічні, біохімічні дослідження, УЗД, ЕКГ, рентгенологічні), при необхідності- фізіотерапевтичні методи лікування.

Відділення тісно співпрацює з кафедрами медичного національного університету ім. М.І. Пирогова, зокрема з кафедрою пропедевтики внутрішньої медицини та кафедрою загальної хірургії.

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД,  планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.

Унікальність відділення в тому, що на базі відділення проводяться міжнародні рандомізовані дослідження по ефективності препаратів для лікування пацієнтів з хворобою Крона, неспецифічним виразковим колітом, хронічним панкреатитом, діабетичною гастропатією, еозинофільним езофагітом. В рамках досліджень пацієнти мають змогу пройти обстеження безкоштовно і при необхідності отримати належне лікування, що відповідає сучасним міжнародним стандартам та чинним протоколам надання медичної допомоги пацієнтам і з захворюванями шлунково-кишкового тракту.

 • Вітковська Тетяна Іванівна
  Завідуюча відділенням
 • Ніздропа Валентина Анатоліївна
  Старша медична сестра
Онлайн запис