Хірургічне відділення

 • 25
  Ліжок
 • 9
  Лікарів
 • 15
  Медсестер
 • 13
  Молодших медичних сестер

Опис

Надання висококваліфікованої стаціонарної допомоги хірургічно та проктологічного профілю.

Зокрема надається допомога з приводу ускладнень виразкової хвороби шлунку та 12-палої кишки, гострого та хронічного панкреатиту, холециститу, захворювань позапечінкових жовчних проток, всіх видів зовнішніх та внутрішніх гриж, захворювань вен та артерій нижніх кінцівок. В широкому обсязі виконуються операції на прямій кишці та аноректальній ділянці гострий та хронічній геморой, парапроктит, тріщини та поліпи, епітеліально-куприкові ходи.

Оперативні втручання проводяться з використанням малоінвазивних технологій: Лапароскопічна холецистектомія, лапароскопічна грижепластика, трансанальна дезартеризація гемороїдальних вузлів, малоінвазивне лікування варикознорозширених вен з використанням лазерної абляції вен та мініфлебектомії під місцевим знеболенням розчином Кляйна.

У відділенні розгорнуто 2 надсучасні операційні та 1 перев’язувальна, що відповідають європейським стандартам вимог. Відділення є базисним для кафедри загальної хірургії ВНМУ ім.. М. І. Пирогова, де працює 3 доктора медичних наук та 5 кандидатів медичних наук що постійно долучаються до лікувальної роботи та консультують хворих.

У відділенні розгорнуто 16 ліжок інтенсивної терапії для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою та встановленим діагнозом COVID-19, у тому числі з хірургічною патологією (за прогорамою медичних гарантій щодо надання медичних послуг «стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-COV-2» за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України).

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах», «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій», «Медична допомога при гострому мозковому інсульті», «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-COV2» за умовами Договорів з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у невідкладних станах, у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД, планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.

 • Пустовий Ігор Георгійович
  Завідувач відділення
 • Зарудняк Вікторія Леонідівна
  Старша медична сестра
 • Здищук Надія Іванівна
  Старша медична операційна сестра
Онлайн запис