Міський кабінет «Довіра»

 • 1
  Лікарів
 • 1
  Медсестер
 • 1
  Молодших медичних сестер

Опис

Кабінет є спеціалізованим підрозділом лікарні з профілактики та боротьби зі СНІДом та єдиний кабінет у місті, що займається обстеженням, профілактикою на ВІЛ/СНІД-інфекцію.

У кабінеті «Довіра» забезпечено дотримання умов щодо конфіденційності персональних даних у тому числі, даних про стан здоров’я та поваги до особистих прав і свободи громадян.

У кабінеті «Довіра» можливо: пройти анонімне , конфіденційне та безкоштовне консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію. Здати кров на наявність антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА та отримати стандартну по всій Україні довідку (забір крові проводиться з 8.30 до 13.00). Отримати медико-психологічне консультування з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу

Кабінет «Довіра» проводить: ведення обліку людей, які живуть з ВІЛ та здійснення медичного нагляду за ними, проведення профілактики опортуністичних хвороб (туберкульозу, токсоплазмозу, пневмоцистної пневмонії), консультування членів родини і близьких людей, які живуть з ВІЛ, ознайомлення із заходами індивідуальної профілактики. Ведеться щоденний прийом хворих на ВІЛ-інфекцію по самозверненню та за направленнями інших спеціалістів.

 

 • Федосова Лариса Маївна
  Завідувач кабінетом
Онлайн запис