Рентгенологічне відділення

 • 7
  Лікарів
 • 11
  Середній медичний персонал
 • 7
  Молодших медичних сестер

Опис

Рентгенологічне відділення лікарні представлене двома рентгенологічними кабінетами на базі терапевтичного (результат дослідження на плівці) і основного корпусу (цифрове дсолідження) лікарні та рентгенологічним кабінетом на базі протитуберкульозного диспансерного відділення.

В кабінетах відділення проводяться рентгенологічні дослідження хворим стаціонарних відділень, пацієнтам поліклініки, відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги, Вінницького регіонального центру серцево-судинної паталогії, амбулаторних пацієнтів, вагітних Вінницького міського клінічного пологового будинку №1. Цілодобово обслуговуються пацієнти відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

Рентгенологічні дослідження виконуються у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій»,  «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-COV2» за умовами Договорів з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам у невідкладних станах, у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД, планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря.

Рентгенологічні дослідження виконуються в будні з 8:00 до 14:00 в межах програми медичних гарантій «Медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах (профілактика, спостереження, діагностика, лікування та медична реабілітація)» за попереднім записом.

До складу рентгенологічного відділу входять 2 стаціонарних рентгенапарата: плівковий Комплекс рентген-діагностичний стаціонарний «Рентген-40» в терапевтичному корпусі та цифровий Комплекс рентгенівський діагностичний апарат «Медикс» в хірургічному корпусі; Мобільна рентген-діагностична система «TSM-230» в реанімаційному відділенні; стаціонарний Комплекс рентген діагностичний стаціонар «Рентген-30» – в протитуберкульозному відділенні, Апарат рентгенівський діагностичний переносний 12L7 «ARMAN-2» в інфекційному відділенні.

В кабінетах відділення проводяться рентгенологічні дослідження органів грудної порожнини, черевної порожнини, кісткової системи, черепа при невідкладних станах, при гострих та хронічних захворюваннях, при травмах та інших станах.

Відділення співпрацює зі всіма підрозділами лікарні та з кафедрами ВНМУ ім.М.І. Пирогова.

 • Поліщук Інна Геннадіївна
  Завідувачка відділенням
 • Кособуцька Зоя Григоріївна
  Старший рентген-лаборант
Онлайн запис