Ревматологічне відділення

 • 36
  Ліжок
 • 3
  Лікаря
 • 10
  Медсестер
 • 7
  Модоших медичних сестер

Опис

Допомога надається у режимі 24/7 в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» за умовами Договору з Національною Службою Здоров’я України пацієнтам з ревматологічною патологією при невідкладних станах у разі самозвернення чи якщо пацієнта доставлено бригадою ШМД,  планово — за направленням сімейного чи лікуючого лікаря. А також — в межах програми медичних гарантій «Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-COV2″.

Лікування в ревматологічному відділенні лікарні — це можливість отримати висококваліфіковану медичну допомогу з використанням передових методик лікування та обстеження хворих. Ревматологічне відділення приймає щорічно до тисячі пацієнтів.

У відділенні лікують: запальні захворювання суглобів (ревматоїдний артрит, реактивний артрит), мікрокристалічні артропатії (подагра), серонегативні спондилоартропатії (анкілозуючий спондилоартрит, псоріатичний артрит, хвороба Рейтера, захворювання хребта і суглобів, пов’язані з патологією кишечнику), системні захворювання сполучної тканини (системний червоний вовчак, системну склеродермію, дерматоміозит, ревматична поліміалгія, фіброміалгія), системні васкуліти (геморагічний васкуліт, вузликовий періартеріїт, хвороба Вегенера та ін), гостру ревматичну лихоманку,а  також інші рідкісні ревматичні захворювання, що віднесені в перелік нозологій відповідно до Наказу МОЗ України № 778 від 27.10.2014  “Про затвердження переліку рідкісних (орфанних ) захворювань».

Крім того, здійснюють: відбір пацієнтів для лікування високотехнологічними методами з використанням біологічних агентів,- відбір пацієнтів для хірургічних методів лікування (ендопротезування та ін), відбір пацієнтів на доліковування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Співробітники кафедр систематично проводять консультації та курацію хворих.

Проводиться діагностування складних порушень серцевого ритму за допомогою цілодобового холтерівського моніторування електрокардіограми, цілодобове моніторування артеріального тиску, ультрозвукова діагностика органів черевної порожнини та заочеревинного простору сечостатевої системи, серця, щитоподібної залози, брахіоцефальних судин, судин верхніх та нижніх кінцівок, м’яких тканин, суглобів.

Можливе виконання більш як 50 видів рентгенологічних обстежень на 3 сучасних рентген-апаратах («Technix TMS 320» у цифровому форматі та на плівці).

 

 • Марків Тетяна Андріївна
  Завідуюча відділення
 • Здрилюк Тетяна Петрівна
  Старша медична сестра
Онлайн запис