Знайомство з лікарями. Завідуюча відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги — Козлова Тетяна Борисівна.

Сьогодні познайомимо вас з світлою та професійною завідуючою відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги — Козловою Тетяною Борисівною.
📌 Чому Ви лікар?
Є два важливих фактори, які на мене вплинули. В мене хворіла мама все життя і я хотіла їй допомогти. А також оточення старший брат — лікар, батько був ветеринарним лікарем. Я розуміла, що я теж маю і хочу бути лікаркою.
📌Якби не лікар, то хто?
Якби не лікар то я була би токарем 🙃
📌Що Вас мотивує в роботі?
Я дуже люблю людей, завжди намагаюсь допомогти, коли бачиш розгублені очі, хочеться розпитати, поговорити, підтримати. Деколи, сама можу підійти і запитати чи потрібна допомога. Моя робота мені дозволяє бути корисною іншим і допомагати – це і мотивує.
📌 Коли розпочався COVID, як налаштовували колектив?
Спочатку трохи були усі налякані, але потім налаштувались. Ми дуже дружній колектив, тому ми розуміли: потрібно, значить потрібно. Ми підстрахуємо один одного, підтримаємо один одного, розуміємо з погляду і пів слова. Це і є цінність нашого колективу, яка дозволила з розумінням і відносним спокоєм ставитись до такої роботи.
📌Чи вимикаєте Ви телефон вдома?
О , щодо цього маю смішну історію, навіть коли вдома і хтось телефонує з близьких на телефон, я піднімаю трубку і кажу: «приймальне відділення слухає», а внуки і діти сміються з мене, нагадують мені, що я не на роботі.
📌 Чому Ви працюєте саме тут?
Я тут працюю з 80-их років, розпочинала свою кар’єру дільничним лікарем. У нас були додаткові чергування, мені дуже подобалась саме ця система роботи завжди. Мені були набагато цікавіші такі чергування, робота з швидкими. Я відчула, що це моє. Знаєте, я місяць прохворіла, я не могла дочекатись першого числа аби вже вийти на роботу.
📌Маєте хобі?
Люблю в’язати, люблю читати, люблю книги
📌 Де Ви берете сили?
В своїх внуках, це мій стимул.
📌Чи бувають важкі моменти?
О, це коли по 60 людей з Covid приїжджають, коли бачиш черги з швидких за вікном. І намагаєшся максимально швидко прийняти. Але це важко, емоційно і фізично, адже розумієш наскільки налякані пацієнти і який у них стан.
📌 І Розкажіть, наостанок, про приємні моменти
Повернусь до початку розмови, найцінніше для мене мій колектив, і мені надзвичайно приємно усвідомлювати , що вони мене розуміють, що вони мені довіряють, вони мої діти і я живу їх вірою і довірою.

Інші новини

prev
next
Онлайн запис