Всесвітній день серця!

❤️В цьому році ми всі можемо стати Героями ️Серця, обіцяючи собі і тим, хто нам небайдужий, піклуватися про наші серця❤️
❤️Серцево-судинні захворювання посідають перше місце серед причин смерті у всьому світі.
❤️Факторів ризику багато: від куріння, діабету, підвищеного артеріального тиску та ожиріння, до забруднення повітря та менш поширених розладів здоров’я, таких як хвороба Шагаса та амілоїдоз серця.
ВИКОРИСТОВУЙТЕ❤️, ЩОБ ЗГУРТУВАТИСЯ 29 ВЕРЕСНЯ
❤️Пандемія COVID-19 ще більше підкреслила те, наскільки важливо піклуватись про своє здоров’я та здоров’я близьких.
Тож цього року Всесвітній день серця набуває вкрай важливого значення. Це шанс для всіх нас потурбуватися про своє серце та силою Інтернету переконати інших зробити те саме.
❤️ДОСЛУХАЙТЕСЯ ДО СВОГО СЕРЦЯ❤️
Зробіть своєму серцю послугу:
— правильно харчуйтеся та споживайте алкогольні напої
відповідально
— не куріть
— регулярно займайтеся фізичними вправами.️ У нагоді стануть спеціальні мобільні додатки та пристрій на кшталт фітнес-трекера або смарт-годинника, який не тільки допоможе тримати все під контролем, а й заохочуватиме вас вести здоровий спосіб життя.
❤️А ВИ ЗНАЛИ?
Високий артеріальний тиск є однією з головних причин розвитку ССЗ. Це «тихий вбивця», оскільки гіпертонія майже не виявляє жодних попереджувальних ознак чи симптомів, і більшість людей навіть не здогадуються, що живуть із нею.
❤️А ВИ ЗНАЛИ?
Високий рівень холестерину щорічно вбиває близько 4 мільйонів людей. Тому зверніться до свого лікаря: він виміряє вам рівень холестерину та вагу, а потім розрахує індекс маси тіла. Так ви дізнаєтесь, чи є ризик розвитку ССЗ, а якщо є — зможете скласти план заходів щодо профілактики здоров’я свого серця.
❤️А ВИ ЗНАЛИ?
Високий вміст глюкози (цукру) в крові може свідчити про цукровий діабет. Із ССЗ пов’язана більшість смертей серед осіб, хворих на цукровий діабет. Тому, якщо захворювання залишається недіагностованим та нелікованим, воно може призвести до підвищеного ризику розвитку захворювання серця та інсульту.

Інші новини

prev
next
Онлайн запис