Які напої небезпечно вживати влітку?

☕ Кава ☕

👉Хоч каву люблять в усьому світі, варто пам’ятати, що в літній період, особливо коли спекотно, краще відмовитися від цього напою. Вся річ у тому, що він не насичує організм рідиною, а, навпаки, може виводити її з клітин. А разом з рідиною з організму виводяться також і корисні елементи. Якщо ж ви зовсім не можете відмовитися від улюбленого напою, краще одразу після чашки кави випити склянку води.

🍹 Солодкі напої🍹

👉Напої з великою кількістю цукру в своєму складі можуть стати справжнім ворогом в період, коли стовпчики термометрів показують літню спеку.
Хоч солодка газована вода і здатна на деякий час втамувати спрагу, проте вона змушує людину пити все більше і більше. А через те, що в крові підвищується рівень цукру, метаболічні процеси в організмі можуть порушитися.

🍷Алкоголь🍷

👉Спека і алкоголь – несумісні речі. Як показали дослідження, найнебезпечнішими для людського організму є міцні алкогольні напої, які поєднуються з енергетиками. Багатьом людям в літню спеку хочеться випити келих прохолодного пива чи бокал вина. Але будь-який, навіть неміцний, алкоголь виводить з організму воду. А ще більшість із них мають високий глікемічний індекс. Тобто після їхнього вживання у крові підвищується рівень цукру. Це та спека можуть призводити до підвищення навантаження на серцево-судинну систему та навіть стати причиною інфаркту
чи інсульту.

⁉️ Що ж тоді краще пити в спеку⁉️

✅Досі не вигадали нічого кращого, ніж вода – вона втамовує спрагу найкраще (можете пити мінеральну чи просто очищену).
✅Теплий зелений чай – це може звучати дивно, але саме він добре втамовує спрагу, а також не виводить з організму солі та корисні речовини.
✅Охолоджені кисломолочні продукти – але краще брати натуральні, без додавання цукру.

Інші новини

prev
next
Онлайн запис