Що важливо знати про антибіотики?

У світі досі переважна більшість пацієнтів помилково вважає, що гострі респіраторні вірусні захворювання та грип можна лікувати антибіотиками. Україна в цьому не виняток😩

 

‼️Правда така: антибіотики для грипу та ГРВІ зовсім не помічні.

 

А коли ви наперекір природі все одно вживаєте антибіотики без призначення лікаря, то сприяєте розвитку супербактерій. Такі бактерії здатні виживати краще за своїх попередників, а значить антибіотики вже не зможуть їх знищити.

 

💊📃Тому запам’ятайте кілька важливих правил щодо антибіотиків та поділіться ними з друзями🫶

 

✅️ Антибіотики лікують інфекційні захворювання, які спричинені бактеріями. Припустимо, якщо у вас є бактеріальна інфекція — ви не зможете визначити самостійно, який саме антибіотик потрібен вам. Зверніться до лікаря на консультацію.

 

✅️ Переривати чи раніше закінчувати призначений курс лікування антибіотиками — не можна. Інакше ми допомагаємо бактерії вижити та адаптуватися до дії антибіотиків.

 

✅️ Антибіотики – життєво важливо рецептурні препарати, які вживаються виключно за конкретними показаннями. Використовувати антибіотики для профілактики не лише неефективно, але й небезпечно!

 

✅️ Самовільне та безконтрольне приймання антибіотиків може не лише зашкодити людині, але й стимулює розвиток глобальної проблеми – антибіотикорезистентності. Невдовзі це може призвести до того, що інфекційні хвороби, які наразі швидко і без наслідків лікуються антибіотиками, можуть стати смертельно небезпечними для великої кількості людей.

 

✅️ Аби ефективно подолати неконтрольований обіг антимікробних препаратів, тепер в Україні антибіотики можливі лише за електронним рецептом.

 

💚Бережіть себе та своїх близьких!💚

Інші новини

prev
next
Онлайн запис