Оголошення про проведення попередніх ринкових консультацій

Відповідно до ч.4 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі Закон) для планування закупівель та підготовки до проведення закупівель замовники можуть проводити попередні ринкові консультації з метою аналізу ринку, у тому числі запитувати й отримувати рекомендації та інформацію від суб’єктів господарювання.

Такі рекомендації та інформація можуть використовуватися замовником під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5  Закону.

Консультації з ринком можуть проводитися через електронну систему закупівель шляхом надсилання запитань замовником та отримання відповідей від суб’єктів господарювання або шляхом організації відкритих зустрічей з потенційними учасниками. Проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації.

Враховуючи вищевикладене, Замовник – КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» з метою аналізу ринку, дотримання принципів здійснення публічних закупівель, досягнення максимальної економії та ефективності використання бюджетних коштів, а також з метою визначення очікуваної вартості предмета закупівлі оголошує попередні ринкові консультації з суб’єктами господарювання різної форми власності  за предметом закупівлі:

Система  для гемодіалізу multiFiltrate Pro з можливістю цитратно-кальцієвої коррекції системи когуляції організму.

Апарат призначено для проведення гемодіалізу з можливістю фільтраціних, ферезних та перфузійних методик для проведення тривалої замісної ниркової терапії.

 

Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька міська клінічна лікарня №1».

Місце поставки товару: Хмельницьке шосе,96, м.Вінниця, Вінницький район, Вінницька область, Україна.

Телефон контактної/уповноваженої особи : 097 399 36 69, Миколюк Марина

Email контактної/уповноваженої особи: tender1_vmkl1@ukr.net

Умови оплати: післяоплата протягом 30 календарних днів з дня поставки товару.

 

Консультації будуть проводитись за особистої присутності учасників в приміщенні КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» за адресою Хмельницьке шосе,96 в м. Вінниці, 25 квітня 2023 року об 11 год.

У разі неможливості особистої присутності консультація, за бажанням учасника, може бути здійснена за допомогою відеоконференції Google Meet (відповідно до запиту учасника).

Крім того, всі пропозиції, рекомендації, комерційні пропозиції та інші матеріали можна надіслати на електронну пошту контактної особи вказаної в даному оголошені.

 

 

Провідний фахівець з публічних закупівель,

уповноважена особа                                                                                                Марина МИКОЛЮК

Інші новини

prev
next
Онлайн запис