Тиждень охорони праці

Щорічно 28 квітня Міжнародна організація праці (МОП) відзначає Всесвітній день охорони праці з метою сприяння запобіганню нещасних випадків та професійних захворювань на робочих місцях в усьому світі, проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, привернення уваги громадськості до проблем в сфері охорони праці та зростання кількості нещасних випадків, травм, захворювань та смертельних випадків, пов’язаних з трудовою діяльністю.
🗓️У цьому році Девіз Дня охорони праці –«Безпечне та здорове робоче середовище-основний принцип та право на роботі».
📃У відповідності до рекомендацій щодо проведення Всесвітнього Дня охорони праці у КНП ВМКЛ1 видано наказ №19 від 19.04.2023 «Про проведення Тижня охорони праці». Розроблено план заходів з підготовки та проведення Тижня охорони праці.
Планом передбачено ряд організаційних та адміністративних заходів, проведення роз’яснювальної роботи з працівниками щодо недопущення порушення правил і норм охорони праці, необхідності усунення виробничих ризиків на кожному робочому місці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань, а також здійснення перевірок організації безпечного проведення робіт з підвищеною небезпекою, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.
✅ Нас об’єднує спільна мета — створити безпечне та здорове робоче середовище як основний принцип і право на роботі.
Бажаємо вам на робочому місці приємної атмосфери й дружного колективу, в якому всі дотримують правил безпеки та піклуються про здоров’я одне одного.

Інші новини

prev
next
Онлайн запис