Відділення екстреної (невідкладної ) медичної допомоги

 • 8
  Лікарів
 • 10
  Медсестер
 • 8
  молодших медичних сестер

Опис

Відділенння невідкладної медичної допомоги розташоване в зручному місці, Має три входи та виходи,  що дозволяє розмежувати потік пацієнтів. До кожного входу можливий під’їзд любого транспорту, а для бригад ШМД забезпечений окремий під’їзд.

До відділення приймаються особи, яких доставлено бригадами ШМД, направленні на госпіталізацію лікарями ЦПМСД, поліклінікою, лікарями ЗПСМ або які звернулися самостійно. Персонал відділення проводиться: реєстрація пацієнтів та оформлення медичної документації на паперових та електронних носіях, санітарна обробка пацієнтів, а також вирішуються питання про подальшу госпіталізацію пацієнтів до профільних відділень лікарні. Усі пацієнти і відвідувачі можуть отримати вичерпну інформацію, яка їм необхідна і не є конфіденційною.

Основний пріоритет відділенння невідкладної медичної допомоги:  цілодобовий прийом пацієнтів та надання їм невідкладної (екстреної) медичної допомоги, згідно з протоколами надання медичної допомоги, затвердженими МОЗ України та згідно визначеного Наказом Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації (маршрут упацієнта). Забезпечення взаємозв’язку та послідовності у роботі з бригадами, диспетчерськими службами станції ШМД, іншими лікувально-профілактичними та спеціалізованими закладами охорони здоров’я, аварійно-рятувальними службами. Подання інформації до відповідних органів, служб і установ у випадках, передбачених чинним законодавством України.

 • Козлова Тетяна Борисівна
  Завідуюча відділенням
 • Форманчук Лариса Володимирівна
  Старша медична сестра
Онлайн запис