Відгуки і питання

Відгук
Задати питання

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

5
всього 43 відгуки
Yowin
He reaches and lets his hand glide over his swelled cock. Tickling the head of his bulbous cock with his rough fingertips which sends electric sparks through him and down to his toes.
nam1882581tetcherGB
mns1882581ngkyt e2zWoD0 JSKJ nf0bbiX
Оксана
Доброго дня. Для госпіталізації потрібен плр або іфа тест. Для госпіталізації у понеділок коли необхідно здати іфа тест?
ZemGZ
Play for free and win real money! Claim (3) Free Spins Below https://tinyurl.com/y97hp8fl
ZemGZ
Hi, this is Jenny. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/y73oagy9
Мельник Катерина
Доброго дня , чи роблять в вас Експресс Тест на Covid 19?
Доброго дня. Так, роблять. За умови екстренної госпіталізації, або при зверненні у невідкладному стані, при наявності ознак гострої вірусної інфекції з дихальною недостатністю та з температурою тіла вище 38.0 градусів. Радимо Вам, в першу чергу, звернутися до сімейного лікаря.
Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви обрали саме нас!
Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви обрали саме нас!
Ст Оксана
Чи є у вас вільні вакансії?
Станом на 17.01.2022 р. вільних вакансій в закладі немає.
Ірина Басюк
Доброго дня! До кого звертатись щоб вияснити який лікар вів прийом в пункті щеплень від ковід в Мегамоллі 18.11.2021 ?
Працівники лікарні не приймають участь у вакцинації громадян. Рекомендуємо звернутися в Департамент охорони здоровя для уточнення вакцинальної бригади.
Юлія
Я на 9 місяці вагітності звернулась до сімейного лікаря у п'ятницю після обіду. Запитала як мені здати тест на ковід, адже в мене піднялась температура і лікар який спостерігає за вагітністю сказав негайно здати тест. Подорожна Вікторія Сергіївна мій сімейний лікар відповіла, що вона дуже рада за мене але у неї закінчився прийом тому я можу здати тест у вівторок. Напитання що мені робити до вівторка вона відповіла промивайте ніс.
Доброго дня. Сімейні лікарі не відностяться до нашої лікарні. З даним питанням Вам потрібно звернутися до адміністрації вашого центру первинної медико-санітарої допомоги.
Ольга
А де можна побачити графік прийому? Щось на сайті не знаходжу. Цікавить чи по суботах консультує хірург.
Доброго дня. Повідомляємо Вам, що поліклініка працює в 2 зміни: I зміна – 08.00 -14.00 II зміна –14.00 – 20.00 Вихідні: сб., нд. Телефони для попереднього запису: +38 (097) 056-01-10 (0432) 56-01-10 (0432) 56-02-21
Олександр
Дякую за догляд за моєю мамою - професійний, доброзичливий та чуйний. Дуже приєно здивувало рівне відношення до всіх: не залежно від статусу, місця проживання та фінансового положення. Хай вам щастить
Онлайн запис