Відгуки і питання

Відгук
Задати питання

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

4.7
всього 11 відгуків
Марина Микитенко
Низький уклін усім лікарям, медсестрам та санітаркам вашої лікарні. Ви герої, наші ангели - охоронці. Я з коронавірусом потрапила у ваш заклад, і тут була вражена відношенням, усі щирі, добрі , підтримують своїх пацієнтів. Без посмішки в палату не заходять, весь час намагаються бути на позитиві , аби хворі теж хоч трішки, але посміхались та вірили , що все буде добре . Жодних медикаментів не доводилось купувати , всі ліки коштом лікарні. Палати світлі та чисті, санітарки як бджілки- трудівниці не присідають, миють, драють. Лікарі уважні до кожного, а медсестрички весь час готові прийти на допомогу , підтримати гарним словом . Керівнику лікарні Костянтину Ліваковському теж дякую, за те, що зміг організувати так робочий процес . Усе працює як годинник, чітко та злагоджено. Будьте здорові і щасливі.
Комарівська Олена Вікторівна
Безмежно вдячна лікарям цієї лікарні. Злагоджена робота всіх ланок. Неодноразово зверталася за медичною допомогою. Оперувалася в хірургії у Кізлова Ю.О. та Пустового І.Г. Безмежно вдячна лікарям за блискуче проведене втручання і швидке одужання. Про професійність, уважність та людяність Григоревської Л.Г. можна говорити годинами. А в жовтні минулого року Людмила Василівна Ближевська врятувала татові життя. Дякую всім лікарям та медичному персоналу лікарні.
Крістіна
Дякую лікарю Сайчуку В. за професійне та людяне відношення
Олександр
Дякую за догляд за моєю мамою - професійний, доброзичливий та чуйний. Дуже приєно здивувало рівне відношення до всіх: не залежно від статусу, місця проживання та фінансового положення. Хай вам щастить
Онлайн запис