Відгуки і питання

Відгук
Задати питання

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

Оцінка

Ваш адрес email не будет опубликован.

4.9
всього 79 відгуків
Оксана
Доброго дня, хоче поцікавитись чи є у вас лазер для видалення бородавок?
HoloderasJP
(1) непрочитанное сообщение Привет! Помогу тебе заработать https://ok.me/FjR31 vmkl1.com
Олена
Скільки буде коштуватиме операція з видаленням грижі? Є направлення лікаря
Доброго дня, Олено. За направленням сімейного чи лікуючого лікаря для громадян України допомога, у тому числі надається у нашій лікарні безкоштовно. Наразі забезпечення вистачає. Здоров’я Вам!
Щиро дякуємо Вам, пані Любов, за теплі слова вдячності. Цінуємо Вашу довіру і дякуємо, що обрали саме нас!
Лемець Надія
Чи є в вас кардіолог в поліклініці?
Доброго дня, пані Надіє! В поліклініці КНП "ВМКЛ №1" кардіолог прийом не проводить. Рекомендуємо Вам звернутися до Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.Здоров’я Вам!
Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо, що обрали саме нас!
Єлизавета
Доброго дня. Чи є вакантні посади лікаря-терапевта?
Доброго дня, пані Єлизавета. Станом на 10.06.2022 вакантні посади відсутні. Успіху Вам!
Ольга
Здрастуйте. Чи можу я прооперуватись з приводу грижі? і чи актуальні телефони рецепції для запису на консультацію хірурга-проктолога?
Доброго дня, пані Ольго. Поліклініка працює в 2 зміни: І зміна - 08.00 -14.00 II зміна -14.00 - 20.00 Вихідні: сб., нд. Актуальні телефони для попереднього запису: +38 (097) 056-01-10, (0432) 56-01-10, (0432) 56-02-21. За направленням Вашого сімейного чи лікуючого лікаря огляд фахівцем та обстеження безкоштовні. З приводу кили узгодити планову операцію цілком можливо, після огляду фахівцем. Дякуємо за довіру! Здоров’я Вам!
Доброго дня, пані Галино. Щиро вдячні за позитивний відгук та добрі слова! Ваша думка важлива для нашої команди! Здоров’я Вам.
Щиро вдячні за чудовий відгук, пані Анно. Співробітникам відділень повідомлено гарну звістку. Ваші приємні слова вдячності надають сил у нелегкі часи! Здоров’я Вам!
Дякуємо, Тетяно Миколаївно, за позитивний відгук, за те, що обираєте наших професіоналів. Вашу пропозицію враховано. Для нашої команди Ваша думка дуже важлива, а добре ставлення є гарним стимулом. Здоров’я Вам!
Дурач Ольга
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи можна стати на облік до сімейного лікаря переселенцю, зареєстрованому у зоні бойових дій, який є інвалідом 3 групи, пенсіонером. Який алгоритм дій, чи мають такі особи пільги
Пані Ольго, КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» надає спеціалізовану медичну допомогу і не має у штаті сімейних лікарів. Тому радимо звернутись до будь-якого з п’яти Центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Вінниця.
Анатолію, дуже приємно бачити гарні відгуки про чудових професійних колег колег. Проте Гайворон С.О. та Карнаух Л. не є працівниками Вінницької міської клінічної лікарні №1. Здоров’я Вам!
Доброго дня. Лікаря хірургічного відділення, який зазначений у зверненні «Мазур В.О.» (з вказаними ініціалами) відсутній у штатному розписі КНП «ВМКЛ №1». Рекомендуємо звернутись до адміністрації закладу, а саме до заступника директора з адміністративного управління Дрогомерецької Ірини задля отримання інформації, відповідей. Крім того, звертаємо Вашу увагу, що анонімні звернення загалом не підлягають розгляду. Здоров’я Вам.
Щиро вдячні за чудовий відгук. Співробітникам відділення повідомлено гарну звістку. Здоров’я Вам!
Бевз Євгенія Іванівна
Заявниця висловлює подяку Наталії Володимирівні Ромигайло та всьому персоналу ревматологічного відділення КНП "ВМКЛ №1" за чуйне відношення та професіоналізм. Бевз Євгенія Іванівна, 21.01.2022 р., 10:11 Урядова "гаряча лінія"
Мельник Катерина
Доброго дня , чи роблять в вас Експресс Тест на Covid 19?
Доброго дня. Так, роблять. За умови екстренної госпіталізації, або при зверненні у невідкладному стані, при наявності ознак гострої вірусної інфекції з дихальною недостатністю та з температурою тіла вище 38.0 градусів. Радимо Вам, в першу чергу, звернутися до сімейного лікаря.
Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви обрали саме нас!
Ми цінуємо Вашу довіру і дякуємо за те, що Ви обрали саме нас!
Ст Оксана
Чи є у вас вільні вакансії?
Станом на 17.01.2022 р. вільних вакансій в закладі немає.
Ірина Басюк
Доброго дня! До кого звертатись щоб вияснити який лікар вів прийом в пункті щеплень від ковід в Мегамоллі 18.11.2021 ?
Працівники лікарні не приймають участь у вакцинації громадян. Рекомендуємо звернутися в Департамент охорони здоровя для уточнення вакцинальної бригади.
Юлія
Я на 9 місяці вагітності звернулась до сімейного лікаря у п'ятницю після обіду. Запитала як мені здати тест на ковід, адже в мене піднялась температура і лікар який спостерігає за вагітністю сказав негайно здати тест. Подорожна Вікторія Сергіївна мій сімейний лікар відповіла, що вона дуже рада за мене але у неї закінчився прийом тому я можу здати тест у вівторок. Напитання що мені робити до вівторка вона відповіла промивайте ніс.
Доброго дня. Сімейні лікарі не відностяться до нашої лікарні. З даним питанням Вам потрібно звернутися до адміністрації вашого центру первинної медико-санітарої допомоги.
Ольга
А де можна побачити графік прийому? Щось на сайті не знаходжу. Цікавить чи по суботах консультує хірург.
Доброго дня. Повідомляємо Вам, що поліклініка працює в 2 зміни: I зміна – 08.00 -14.00 II зміна –14.00 – 20.00 Вихідні: сб., нд. Телефони для попереднього запису: +38 (097) 056-01-10 (0432) 56-01-10 (0432) 56-02-21
Олександр
Дякую за догляд за моєю мамою - професійний, доброзичливий та чуйний. Дуже приєно здивувало рівне відношення до всіх: не залежно від статусу, місця проживання та фінансового положення. Хай вам щастить
Онлайн запис